roblox-automatic-subway-wiki

Odyssea to stacja przesiadkowa na linii 1 i 2 sieci automatycznego metra. Pociągi linii 1 w kierunku wschodnim do Shipley Avenue i Muzeum Narodowego, a pociągi linii 1 w kierunku zachodnim do Ionaty Street dzwonią tutaj. Pociągi linii 2 do i z Myosotis Door i Olympus Square również dzwonią tutaj. Ta stacja ma dwie platformy w zatoce z dwoma torami pomiędzy nimi. Jednak nie ma kładki, aby przejść na drugą platformę; będziesz musiał odradzać się, dopóki nie odrodzisz się na drugiej platformie.

Ciekawostki

Tuż za tą stacją, w kierunku ulicy Ionaty, znajdowała się bocznica, która jest jedynym miejscem, w którym pociągi odradzają się z powodu wykolejeń. Po usunięciu wyjść w grudniu 2020 r. Nie wiadomo, czy bocznica jest nadal w użyciu.

Sygnał wyjścia na torze prowadzącym do Ionaty Street nie pokazuje zwykłych sygnałów o 3 aspektach, ale zamiast tego pokazuje zajętość toru Ionaty Street (dwa zielone sygnały na obrazku w infoboksie oznaczają, że obie platformy Ionaty Street są otwarte). Jednak sygnał wyjścia na platformie połączonej z wieżą Electron Aerospace Tower działa normalnie.

Jest to jedyna stacja w sieci, która posiada sklepy. Znajdują się one w korytarzu łączącym perony Linia 1 i Linia 2, ale tylko sklep JFM jest otwarty od grudnia 2020 r.

Stacja Odyssea ma kolor Masters Blue i znajduje się również na linii 2.

Pociąg MF88 na stacji Oddysea - Line 1 - (Pociag do lonaty street)

Pociąg MPO5 na stacji Oddysea (pociąg do lonaty streetDodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl